Obilježavanje Međunarodnog dana protiv zloupotrebe droga i nedozvoljenog korištenja opojnih tvari- sportsko druženje

Dana 12. lipnja 2024. godine,  u sklopu projekta Zdrave navike za zdrave klince, obilježili smo Međunarodni dan protiv zloupotrebe droga i nedozvoljenog korištenja opojnih tvari. Tom prigodom, organizirali smo sportsko druženje vrtićke djece i njihovih roditelja u sportskoj dvorani Osnovne škole Matije Gupca.

Zahvaljujemo ravnateljici škole na susretljivosti i mogućnosti korištenja sportske dvorane. Djeca su zajedno s roditeljima sudjelovala u raznim sportskim igrama, međusobno se natjecala i uživala u aktivnostima. Na kraju druženja, svi smo se počastili grickalicama i sokovima.

Ovaj događaj bio je izuzetno uspješan i ispunjen radošću te je dodatno ojačao zajedništvo među djecom i roditeljima koji su sudjelovali u aktivnostima. Hvala svima koji su sudjelovali i doprinijeli osnaživanju zajedništva i suradnje djeteta, roditelja i vrtića.