Posjet predškolaca OŠ Matije Gupca

Dana 13. lipnja u 11 sati, naši predškolci su zajedno sa svojom odgojiteljicom posjetili Osnovnu školu Matije Gupca. Tijekom posjeta, djeca su imala priliku upoznati svoje buduće učiteljice. Učenici 1. razreda škole priredili su za njih nekoliko simpatičnih dječjih pjesmica i recitacija vezanih uz polazak u školu. Uz to, izveli su igru uloga priče “Djed i repa”, što je posebno razveselilo naše predškolce.

Nakon izvedbe, budući učitelji su se predstavili djeci i postavili im nekoliko pitanja o aktivnostima u 1. razredu. Potom smo obišli školsku kuhinju gdje je teta kuharica svakom djetetu podijelila jabuku.

Stručna suradnica knjižničarka upoznala je djecu s prostorom knjižnice te im ispričala kamišibaj priču “Pale sam na svijetu”. Na vanjskom prostoru škole djeca su se zabavljala igrajući štafetne igre zajedno s učenicima 1. razreda.

Zahvaljujemo se Osnovnoj školi Matije Gupca na toplom gostoprimstvu i prekrasnom iskustvu koje su priredili našim predškolcima. Radujemo se budućoj suradnji!