OBAVIJEST RODITELJIMA DJECE S LISTE ČEKANJA

Poštovani roditelji djece s Liste čekanja,

obavještavamo Vas da smo pri kraju s radovima i ishođenjem potrebne dokumentacije za otvaranjem jedne odgojno-obrazovne skupine koja bi započela s radom od 1. rujna 2023 godine.  Stoga Vas molimo sljedeće:

  1. Tokom mjeseca kolovoza zatražite kod djetetovog liječnika (pedijatra) pregled kojim ćete ishoditi Potvrdu o obavljenom sistematskom pregledu za upis djeteta u predškolsku ustanovu. Bez ove Potvrde dijete ne može krenuti s pohađanjem vrtića
  2. Učinite preslike (kopije) Iskaznice imunizacije (cijepne knjižice)  koje ćete donijeti na uvid na roditeljski sastanak

Krajem mjeseca kolovoza bit ćete pozvani na roditeljski sastanak na kojem ćete dobiti sve najvažnije informacije vezane uz polazak u vrtić kao i ugovore o pružanju usluge. Prilagodba za djecu jaslične dobi (1 do 3 godine) traje 10 dana, a za djecu od navršenih 3 godine i nadalje, 5 dana.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.