Izlet predškolaca u Ključić Brdo

U četvrtak 16. svibnja 2024. djeca iz odgojne skupine “Vrapčeki” te djeca iz kraćeg programa predškole su posjetila izletište Ključić Brdo. U pratnji vodiča i odgojiteljica, djeca su prošetala šumom, gdje su imala priliku vidjeti i ćuti zanimljivosti o biljnom i životinjskom svijetu navedenoga područja. Vodič im je pričao zanimljive priče o prirodi i objasnio im kako se ponašati u šumi. Nakon obilaska šumskog svijeta, djeca su imale prilike vidjeti uzgajalište jelena te čuti zanimljivosti o njihovom životu. Nakon toga je uslijedila igra  u avanturističkom parku. Penjala su se po raznim spravama, prelazila mostove i uživala u toboganima. Park im je pružio priliku za istraživanje i igru na svježem zraku. U sklopu izleta bio je organiziran i ručak,  gdje su uživali u ukusnoj hrani i druženju. Izlet je bio ispunjen veseljem i novim iskustvima. Sretni i umorni, vratili su se kući s puno lijepih uspomena na izlet u Ključić Brdo.