Dan otvorenih vrata Dječjeg vrtića JUREK

U petak 22. 4. 2022. godine obilježili smo Dan Dječjeg vrtića JUREK  prigodnim programom za djecu, roditelje i  ostale posjetitelje koji su se odazvali na naš poziv. Nakon kratke  svete mise koju su predvodili vlč. Nikola Jurković i vlč. Dubravko Škrlin  Hren, djeca, roditelji i ostali posjetitelji mogli su uživati u izložbi dječjih radova i projekata dosadašnjeg rada našeg Vrtića koje su pripremile naše vrijedne odgojiteljice uz potporu ostalih djelatnika vrtića. Osim izložbe, program je bio popraćen kreativnim radionicama koje su vodile odgojiteljice, a djeca, roditelji i ostali uzvanici rado su se uključili u radionice šivanja, izrade licitarskih srca, origami cvijeća od krep papira te izrade aranžmana od  prirodnina. Program je svečano završen predstavom iznenađenja  „Ogledalce“ u izvođenju odgojiteljica. Dječji vrtić JUREK ovim događanjem pridružio se obilježavanju Dana Općine i blagdana svetog Jurja.

Od prvog dana našega rada nastojimo izgraditi vlastiti identitet i prepoznatljivu kulturu ustanove te težimo viziji vrtića kao skladne zajednice u kojoj je svatko jedinstven. Razvoj vrtića dinamičan je i kontinuiran proces o kojem nastojimo svakodnevno promišljati s ciljem daljnjeg unaprjeđivanja naše odgojno-obrazovne prakse. Zahvaljujemo se svim posjetiteljima, a osobito roditeljima djece, njihovim obiteljima te Osnivaču i predstavnicima naše lokalne zajednice Općine Gornja Stubice s kojima njegujemo kvalitetnu suradnju i koji nas podupiru na našem putu k stvaranju jedinstvene suvremene zajednice u kojoj se svatko osjeća radosno i voljeno u skladu sa svojim razvojnim sposobnostima i mogućnostima.

Hvala Vam i  radosno Vaš očekujemo i nekom drugom prigodom!