Dječji vrtić JUREK domaćin stručnog skupa : Stručno-metodička podrška u procesu stažiranja i pripremi za polaganje stručnog ispita odgojitelja i pedagoga u dječjem vrtiću

Svaki vrtić, da bi bio uspješan u svom radu,  treba dobre odgojitelje i stručne suradnike koji u međusobnoj suradnji potiču i stvaraju okruženje u kojem je dijete sigurno, slobodno i jako, ima mogućnost izbora, interakcije, istraživanja i izražavanja te u tome dobiva podršku.

Put dobrog odgojitelja i stručnog suradnika započinje kvalitetnim uvođenjem u rad u procesu stažiranja koji podrazumijeva stručnu i svaku drugu podršku.

Podrška odgojiteljima, stručnim suradnicima i njihovim mentorima  u pripremi za polaganje stručnog ispita kroz izlaganja, rasprave i primjere iz prakse bila je tema stručnog skupa u Dječjem vrtiću JUREK.

Bilo nam je zadovoljstvo i čast biti domaćinima ovog skupa.