Proslavljen Dan očeva

U petak, 22.3.2024. povodom Dana očeva organizirano je druženje očeva u vrtićkom dvorištu s ciljem stvaranja sportskog poligona od starih otpadnih guma. Ovim putem želimo izraziti najiskreniju zahvalnost svakom od očeva koji su sudjelovali i pružili podršku i angažman u stvaranju sportskog poligona od otpadnih guma u našem dječjem vrtiću. Njihova posvećenost i entuzijazam bili su ključni u ostvarenju ovog projekta, koji će donijeti radost našoj djeci.

Nakon završetka projekta, zajedničko druženje uz roštilj koji smo imali, pružilo nam je priliku da se još više povežemo i uživamo u zajedničkom iskustvu. Prisutnost očeva i njihov doprinos učinili su taj dan posebnim i nezaboravnim za sve nas.

Hvala vam još jednom na nesebičnom doprinosu i podršci, dragi očevi. Vaša ljubaznost i angažman inspiracija su za sve nas u našem dječjem vrtiću.